Kurumsal Bilgi

Özkocaklar, İstanbul bölgesinde çok yönlü hizmetler sunan bir kuruluştur. Firma olarak, hafriyat, nakliyat, inşaat, yıkım, kiralık iş makineleri, çevre düzenleme ve yol yapımı inşaatı alanlarında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmekteyiz. Kuruluşumuz, inşaat sektöründe geniş bir yelpazede hizmet sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Tarihçemiz

Şirketimiz, Ortakları 1970 ‘den 1996 yılına kadar bireysel olarak yaptıkları hafriyat ve nakliyat ağırlıklı inşaat işlerindeki tecrübelerini ve güçlerini birleştirerek Özkoçaklar Hafriyat ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ni kurmuşlardır.

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan alt yapı ve hafriyat işlerinde Türkiye’nin muhtelif yerlerinde önemli projelerin hayat a geçirilmesinde pay sahibi olan şirketimiz aldığı her işi tecrübeli personeli ve geniş makine parkuruyla büyük bir gayret ile kısa zamanda tamamlamıştır.

İşlerimizde gösterdiğimiz bu büyük başarı işveren firmaların büyük beğenisini kazanmış ve her zaman referansımız olmuştur.

2006 yılından itibaren inşaat taahhüt işlerine giren firmamız, çeşitli bölgelerde kaliteli, yaşanabilir ve çevreye saygılı konutlar üretmeye başlamış, kısa sürede projelerini tamamlayarak beğeni kazanmıştır.

Misyonumuz

“Kaliteli,yaşanılabilir çevreye saygılı projelerde yer almak” felsefesiyle yola çıkan Özkoçaklar Hafriyat İnşaat Ltd.Şti amacına uygun olarak gerçekleştirdiği bütün projelerde kaliteli, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu bölgeye değer katmak, müşterilerin beklentilerine uygun projeler üretmek ve koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, teknolojiyi yakından takip ederek makine parkurunu yenilemek ve projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yarım asra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye’nin en çok tercih edilen hafriyat ve inşaat şirketleri arasında olmaktır.

ÖZKOÇAKLAR

Hafriyattan İnşaata, Her Zaman Hazırız!

TOP